Перейти до головного змісту

Державні нормативи та контроль якості рибної продукції

Державні нормативи та контроль якості рибної продукції

Норвезькі державні органи здійснюють нормування систем контролю якості морепродуктів.

Відповідальність за дотримання цих норм покладено на співробітників підприємств рибної галузі, які мають у своєму віданні контроль якості випускної продукції. Ці співробітники зобов’язані пильно контролювати смакові якості і зовнішній вигляд риби, проводити регулярні перевірки на зараженість бактеріями і паразитами і, тим самим, гарантувати незмінно високу якість норвезьких морепродуктів.

Крім того, особливими нормативами, які відповідають прийнятим світовим критеріям оцінки контрольних показників небезпеки (критерії НАССР — Hazard Analysis Criteria Control Point) регулюється порядок вилову риби, її знекровлення, патрання, охолодження і заморожування, а також багато інших аспектів виробництва.

З роками рибна промисловість Норвегії досягла стабільно високої якості продукції. Не в останню чергу це сталося завдяки свідомому підвищенню стандартів якості. У 1998 році рибна галузь країни виступила з ініціативою встановити тринадцять нових промислових стандартів, в яких продукція описується перерахуванням та визначенням конкретних показників (як-от, червоний колір м’яса). Промисловий стандарт — важлива сполучна ланка між покупцями та продавцями, що дозволяє усім учасникам економічної діяльності використовувати одні й ті самі критерії під час виявлення першокласної рибної продукції.