Перейти до головного змісту

Корисний оселедець — з Норвегії!

Корисний оселедець — з Норвегії!

В Норвегії є приказка — здоровий як риба! Здавна для норвежців вживання риби та здоров’я було дуже тісно пов’язано.

І ось чому: саме в чистих** Норвезьких водах оселедець набуває всі корисні властивості* і смакові якості. У холодній, найчистішій** воді риба росте повільно, накопичуючи корисні жири, вітаміни, мінерали*, які у вигляді чудового філе потрапляють до нас на стіл і радують своїм смаком.

  • Норвезький оселедець по своїй поживній цінності є справжнім джерелом вітамінів А, D і B12, мінералів (зокрема заліза і селену), амінокислот і поліненасичених жирних кислот*.

Вікінги — досвідчені моряки, які створили велику систему заморської торгівлі, — наважилися перетнути Норвезькі води і дісталися до Нового Світу близько тисячі років тому! Традиційно чудові мореплавці та рибалки, норвежці знаються на оселедці. Вже сотні років тому вони знали, де і коли ловити оселедця, як зберігати і як приготувати, щоб якнайкраще підкреслити його смакові якості! І сьогодні ці знання, помножені на можливості сучасних технологій, служать тому самому завданню: у кращому вигляді доставити на наш стіл свіжого та смачного норвезького оселедця.

  • Вживання норвезького оселедця може сприяти позбавленню від депресій і перепадів настрою. Споживайте норвезького оселедця! Він у великій кількості містить природні антидепресанти і важливі для правильного функціонування мозку омега-3 жирні кислоти*.

Норвегія — країна мальовничих фіордів і гір. Норвегія — край первозданної природи. Купуючи норвезького оселедця, можете бути впевнені: ця риба зросла і була спіймана в одному з найбільш екологічних і благополучних регіонів нашої планети**.

  • Дієтологи настійно рекомендують жінкам, які стежать за фігурою, регулярно їсти норвезького оселедця. Навіть найпоживніший оселедець містить незначну кількість калорій*, тому чудово підходить для фітнес-меню.

Тож, якщо вам захочеться поласувати пряним норвезьким оселедцем або чудовою сьомгою, потрібно буде лише зайти у будь-який найближчий супермаркет і знайти у рибному відділі продукцію зі знаком NORGE.

* Корисність підтверджується дослідженням «Море здоров’я. Поживне наповнення і корисні переваги морепродуктів», яке було підготовлене за участю Фонду досліджень індустрії рибного фермерства та аквакультури Норвегії, Норвезького комітету з питань риби, Норвезької асоціації з питань морепродуктів і Норвезьким інститутом з питань продуктів, рибного фермерства та аквакультури.

** Відповідно до досліджень Міністерства навколишнього природного середовища Норвегії, які підтверджуються звітом «Перше оновлення плану комплексного управління з питань середовища Баренцового моря».