Перейти до головного змісту

Попереджайте хвороби - харчуйтеся рибою

Попереджайте хвороби - харчуйтеся рибою

В Норвегії жартують: «Доктор, при моєму діагнозі, яку рибу краще вживати, щоб одужати?» І цей жарт, швидше аксіома: морепродукти = користь = здоров'я! Адже думка про чудодійний вплив риби і «морських дарів» на наш організм давно є відомим і незаперечним фактом медицини. 

Походження даного жарту закономірно, адже саме Норвегія є одним зі світових лідерів з виробництва і продажу риби, а також сировини для медикаментів на основі цих корисних продуктів. За сотні років розвитку цього сектору економіки країни, колись індивідуальний рибальський промисел населення став «морським коником» Норвегії, що виховав цілу культуру у виборі морепродуктів, харчуванні і приготуванні риби; лікуванні за допомогою рибного раціону і профілактиці сотень захворювань на основі морепродуктів; виробництва ліків.

Науковим фактом є і те, що найбільша кількість корисних, а іноді і незамінних речовин, містяться саме в атлантичній рибі. Адже чим нижча температура води, де вона живе, тим вище концентрація «позитивних жирів» - ОМЕГА-3 в улові.

30 відсотків від потреби українського ринку в морепродуктів займає риба з Норвегії. Здавалося б, Україна м'ясна країна, де риба менш популярна. Але це забобони! Сьогодні кожен третій говорить про дієтичність, фосфор, йод ... А це, висловлюючись медичними термінами, боротьба із зайвою вагою, здорове серце й судини, обмін речовин. Адже жодне м'ясо не зрівняється в достатку вітамінів та інших елементів з морепродуктами.

Риба - найкращі ліки від хвороб

З рибою без інфаркту

Морська риба має унікальні жирні кислоти Омега-3, які необхідні для кровообігу, що позитивно позначається на функціонуванні серця та судин.

Стрункість 

Саме риба завжди була основним інгредієнтом дієт для схуднення і невід'ємною частиною раціону людей, які займаються спортом. Адже риба містить жир, який повністю перетравлюється організмом і не сприяє набору ваги: у ній в 3 рази менше холестерину, ніж у найдієтичнішому м'ясному філе. Також, в морепродуктах міститися більша кількість білка, який необхідний нашому організму при фізичних навантаженнях і нарощуванні м'язової маси.

Живіть мозок!

Омега-3 підсилює роботу мозку. Не дарма дітям шкільного віку особливо важливо їсти рибу три рази на тиждень. Також ця жирна кислота допомагає уникнути депресії, й повинна бути в раціоні кожної вагітної жінки.

Міцні кістки

Підліткам особливо важливо харчуватися рибою, адже вона є джерелом чистого вітаміну D, який відповідає за кісткову тканину та її розвиток.

Рибний день - здоровий організм

Дієтологи всіх країн прийшли до висновку - риба в раціоні повинна бути три рази на тиждень. Не дарма ж існує вираз «рибний день». Адже корисні речовини в рибі - це джерело здоров'я вашої щитовидної залози, волосся, нігтів, зору, обміну речовин й багато іншого. Також рибу рекомендують для профілактики серцево-судинних захворювань, розвитку онкології, діабету ...

Риба перший захисник в холодну пору від простудних захворювань.